Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Bronn Mormont szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Anonymous

Bronn Mormont szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bronn Mormont szobája   Bronn Mormont szobája Empty2014-06-14, 11:05

[You must be registered and logged in to see this image.]

A napokban egy olyan levél érkezett hozzám, ami egyszerre töltött el haraggal, kiváncsisággal és gyűlölettel. A gonosz kis törpe úgy tűnik nem igazűn akarja feladni, mégis egy gyomorgörcs azt jelezte, hogy ebből, még nagyon nagyon sok bajom lehet. Ezért ültem vasárnap reggel is a tükör elé. Nem neki raktam fel a vörös rúzst, a púdert, a szemfestéket, nem neki göndörítettem be sötétbarna tincseimet. Ezt kívánta tőlem az egész világ. Nem voltam már kislány, hogy rendetlenül csatangoljak az utcákon anélkül, hogy észrevennének. A cselédem jó erőben volt. Legalábbis azóta, amióta a fűző divatbajött. A fulladásközeli állapot jelentette manapság a tökéletességet, így készen voltam elviselni. Fekete-piros viseletem a gyász látszatát keltette. Igyekeztem ilyen érzelmeket mutatni a világ felé. Még csak az kellene , hogy kiderüljön, hogy mi is törtent a megboldogult Hale-el.
Megérintem az apró fiókot, amiben a méregfiola lapul és egy pillanatra lehunyom szemeimet. Majd minden rezdülés nélkül felállok és elhagyom a szobámat. Odalent egy hintó vár. Két fényesre kefélt , fekete ló áll előtte. Odalépek az egyikhez. Halvány mosollyal az arcomon megsimogatom az orrát, majd felhúzom fekete kesztyűmet és a kocsisom felsegít. Függönyök takarnak el a világtól, mégis mereven ülök. Nem igazán tudom, hogy mire kell számítanom. Távolabb áll meg a kocsis. Én kértem tőle.
-Itt várjon. Nem fog sokáig tartani.-bólint egyet én pedig eltűnök egy sikátorban, hogy felkeressem a Pengő Tallért, azon belül pedig a törpét. London rémét.
Cipőm ütemesen kopog végig az üres ivón. Csupán két ember van itt. Az egyik az asztalon alszik, a másik a kocsmáros, de ő rám sem pillant szerencsére. Kopogás nélkül nyitok be.
-Mit óhajt?-kérdezem türelmet eröltetve a hangomba. Nem igazán szerettem , amikor még engem ugráltattak anélkül, hogy biztosra tudnám, hogy tényleg fontos az ügy.

JÁTÉK VÉGE!

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Admin

▽ Hozzászólások : 107
▽ Tartózkodási hely : -
▽ Foglalkozás : -
▽ User : -
Bronn Mormont szobája Empty
TémanyitásTárgy: Bronn Mormont szobája   Bronn Mormont szobája Empty2014-06-13, 18:21

***
Vissza az elejére Go down
https://pirate.hungarianforum.com
 

Bronn Mormont szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bronn Mormont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: Why is the rum always gone? :: Archívum-