Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 John Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Angelica Teach
Elsőtiszt AKB
Elsőtiszt AKB



Angelica Teach

▽ Hozzászólások : 31
▽ Tartózkodási hely : Anna Kiránynő bosszúja
▽ Foglalkozás : Apám lelkének megmentése.
John Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: John Black   John Black Empty2015-05-30, 10:07

Elfogadva, üdv a fedélzeten!


Kedves John! Very Happy

Remek történetet rittyentettél itt össze, megvallom tetszett! Semmiféle kivetnivalót nem hagyott maga után , így nincs más dolgod, mint avatart foglalni, lakhelyet kérni az adminok valamelyikétől, és egy játszótársat keresni magadnak.

Jó játékot kívánok! Wink

Vissza az elejére Go down
John Black
Kormányosmester
Kormányosmester



John Black

▽ Hozzászólások : 15
▽ Tartózkodási hely : Tortuga
▽ Foglalkozás : Kalóz
John Black Empty
TémanyitásTárgy: John Black   John Black Empty2015-05-29, 17:47

John Black
Avatar ›› A Csuklyás Kalóz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljes név ›› John Black
Kor ›› 26
Csoport ›› Független kalóz
Rang ››  Volt kormányos
Foglalkozás ›› Kalóz
Születési Hely ››  Nassau
Tartózkodási hely ›› Tortuga
Családi állapot ›› Egyedülálló
Multik ›› nincs

Jellem és Kinézet
Legfontosabb információk, amire szükséged lehet
Legtöbbször csendben maradok, ám egy jó beszólás lehetőségét sosem hagyom ki. Sokak szerint elég barátságos vagyok, főleg ha iszom, ám ha úgy hozza a helyzet, nagyon könnyedén rá tudok cáfolni ennek ellentétére. Nagyon nehéz kihozni a sodromból, de ha sikerül ajánlatosabb elhúzni a csíkot. Összesen három dolgot szeretek mindennél jobban: a rumot, a nőket és a csatákat, ilyen sorrendben, és mivel az utóbbi nem akad minden sarkon, ezért legtöbbször kocsmákban ütöm el az időt. Az ujjatlan, csuklyás kabátom kivételével nincs semmi olyan tárgy a birtokomban aminek fájlalnám az elvesztését, legfeljebb még a fegyvereim, azaz két szablyám, négy kovás pisztolyom és tőröm eltűnésének sem örülnék túlzottan, de azok könnyebben pótolhatóak.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Megjegyzés

Alkatra elég átlagos fickó vagyok. Izmos, széles vállú és nagyjából középmagas. Arcom pedig... Nos a csuklya miatt nem sokat látni belőle. Nem azért takarom mert csúnya lennék sőt, a közvélemény szerint nagyon jóképű vagyok, legalábbis nőket eddig még nem hallottam emiatt panaszkodni... Visszatérve a csuklyára, egyszerűen csak jobban érzem magam ha a fejemen van. Szőke hajam többnyire hátrafogva hordja. Testemet tetoválások és sebhelyek lepik el, de ezeket legtöbbször ruha fedi.

Történet és Sz.J.P.
Előzmények, avagy ez történt eddig.


[You must be registered and logged in to see this image.]A nevem John Black. Nagyjából huszonhat éve láttam meg a napvilágot Nassau szigetén. Anyám egy szajha volt, apám pedig... Nos a franc se tudja. Talán négy éves lehettem, mikor anyámat elvitte egy betegség. Mivel a bordély tulajának nem volt szíve kidobni az utcára, ezért ott maradhattam, majd amint eljött az ideje munkára fogott. Amit csak tudott rám sózott, én pedig egyéb lehetőség híján mindent megcsináltam. Persze később mikor már a kamaszkor közepén jártam, semmi problémám nem volt azzal, hogy egy bordélyban dolgozzak. Elvégre ki vezethetne be élvezetesebben egy gyereket az érzéki örömök világába, mint egy kurtizán? A tulaj pedig erre nem szólt semmit, ugyanis remélte, hogy még remek testőr válhat belőlem ha megnövök. Ennek ellenére tizennyolc évesen áthúztam a számításait és kalóznak álltam. Jobb híján nem nagyon volt más választásom. Eleinte kételkedtem benne, hogy egy hétnél tovább húzom, erre még a mai napig is ezt a mesterséget űzöm.

[You must be registered and logged in to see this image.]Sokkal jobban tetszett a kalózkodás mint a csicskaság. Bár ami azt illeti azért nem rajongtam, hogy szép nők helyett, bűzlő és részeg férfiak mellett kellett aludnom. Mázlimra tényleg csak aludnom kellett mellettük. Visszatérve a munka élvezetes részeire, elég hamar belelendültem. Mindenre megtanítottak amit egy kalóznak tudnia kell. Megtanultam csomót kötni, kezelni az ágyút és a lőfegyvereket, vívni, pusztakézzel küzdeni és úgy inni a rumot, hogy ne rúgjak be az első öt perc után. A kapitány felfigyelt arra, hogy milyen gyorsan tanulok, ezért felfogadott a segédjének. Ami ezután jött azt akkoriban meglehetősen gyűlöltem, de sajnos szükség volt rá. Az írás, olvasás, számolás és a térképekkel való tájékozódás elsajátítása sokkal nehezebb volt, mint a kardforgatás. Nagyobb szigorral tanítottak meg hát, naphosszat ülni az asztal előtt és kibogozni a különböző firkákat nem épp a legjobb szórakozás, de végül ez is sikerült. Hat év szolgálat után kormányos lettem, azonban csak két évig. Ez alatt a két év alatt éltük a fénykorunk. Jóformán heti szinten kifosztottunk minimum egy angol hajót. Ezután érthető, hogy egész szép vérdíj került a fejünkre. Épp egy rummal megrakott kereskedőhajót üldöztünk, mikor egy kisebb flottába botlottunk. Egy hadihajó és két freggat. Értünk jöttek, mi viszont nem adtuk meg magunkat. Elsüllyesztettük az egyik fregattot, de ekkora túlerővel szemben biztos volt a vereség. Mikor megcsáklyázták a hajót küzdöttünk, viszont pár perc alatt lekaszabolták a legénység nagy részét. Nem volt más választásom, a vízbe ugrottam, és felmásztam egy roncsdarabra. Két napig vergődtem a tengeren, majd a víz partra vetett Tortugában. Azóta várom, hogy egy kapitány felvegyen a legénységébe.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
 

John Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Captain John Morris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: A pirate's life for me :: Elfogadott karakterlapok :: Független kalózok-