Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Választható név

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kapitány



Eleanor Guthrie

▽ Hozzászólások : 5
▽ Foglalkozás : kereskedő, avagy álruhás kalóz
Választható név Empty
TémanyitásTárgy: Választható név   Választható név Empty2015-06-10, 15:23

választható név
Avatar ›› Zach McGowan
Szabad
Kor ›› 30
Csoport ›› független kalóz
Rang ››  fedélzetmester
Foglalkozás ›› az én jobbkezemnek lenni
Születési hely ›› választható
Tartózkodási hely ›› a Hajnalvándor fedélzetén
Családi állapot ›› sejtelmem sincs, hogy minek nevezzem
Viszony ›› éjszakai légyottok a kapitány, vagyis az én kabinomban, gyengéd szálak talán?

   
Jellem és történet
Hát, ha kedvességből kellene bizonyítanod előttem, akkor talán nem vesztenéd el az állásod, de másokkal úgy bánsz, mintha a világ ura lennél, ők pedig az alattvalóid. Nem mondom, hogy visszaélsz a helyzeteddel, de azért, amiért érdemesnek tartalak olyasmire, amiért álmatlan éjszakáid vannak, kicsit talán túl magasan hordod orrod. Megeshet, hogy valami hozzád fűz, talán a szívem, amit rajtad kívül még senki nem dobbantott meg, de az, hogy te is így érzel e, csak sejteni tudom, hogy igen.
Sejted, hogy van egy titkom, hogy nem vagyok a volt kapitányod leánya, de azt tudod jó, hogy te az ő eltitkolt fia vagy, a kapitányi hely pedig a tiéd lenne. Nem tudod, hogy az eszedre vagy a szívedre hallgass, de mindent megteszel azért, hogy belém áthass, hogy megtudd, egy szirén leány vagyok, akik egy kuruzslónak köszönhetően megtörte átkát, de ha a kuruzsló elég pénzt kap, az "átok" visszafordítására is találna módot.
Tudod, hogy a legfőbb bizalmasom vagy, vagyis eddig elhitted, de a bordély, amelyben társtulajdonosi részes vagyok, biztonságot nyújt valakinek, aki igencsak sok mindent tud rólam.
Nem igazán tudod, hogy a hajót akarod és engem, vagy csak a hajót, engem pedig nyomorba taszítanál inkább, hisz a kapcsolatunknak köszönhetően így is jó helyed van, s az irányításunknak köszönhetően (hisz szavadra igen csak sokat adok) a kereskedőhajó külső egy olyan álca a fosztogatás során, ami busás bevételeket eredményez.
   
Megjegyzés

A külső adott, a hosszú haj, a szivarozás, vagy ami eszedbe jut, bári lehet különös ismertetőjel. A pb-hez ragaszkodom, a név szabadon választható, az előtörténetemben pedig olvashatsz még a karakterek kapcsolatáról. Nagyon várlak  áhh
   

   
Kapcsolódó karakterek
Karakter viszonyhálója


   
Eleanor Guthrie
bonyolult

   


Vissza az elejére Go down
 

Választható név

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: A pirate's life for me :: Toborzó :: Keresett karakterek-