Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Vincent Hagen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nemes



Mary Davenport

▽ Hozzászólások : 35
▽ Tartózkodási hely : Port Royal
Vincent Hagen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vincent Hagen   Vincent Hagen Empty2015-06-12, 11:41

Elfogadva, üdv a fedélzeten!


Vincent!

Eleanor biztos örül, hogy legénysége gyarapodik, s egy ilyen remek, rejtélyekkel teli kormányosmesternél keresve sem lehetne találni jobbat! A lapod tetszett, szépen kidolgozott példát kanyarítottál, s mivel a karakter múltjáról nem sok derült ki, a jövőjében rengeteg lehetőség rejlik!
Foglalj pb-t, majd irány a Hajnalvándor, s a játéktér!

Jó játékot kívánok!

 
Vissza az elejére Go down
Vincent Hagen
Kormányosmester
Kormányosmester



Vincent Hagen

▽ Hozzászólások : 4
▽ Tartózkodási hely : Hajnalvándor
▽ Foglalkozás : szélhámosság
Vincent Hagen Empty
TémanyitásTárgy: Vincent Hagen   Vincent Hagen Empty2015-06-10, 16:59

Vincent Hagen
Avatar ›› Michiel Huisman
[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljes név ›› Vincent Alexander Hagen
Kor ›› 32
Csoport ›› Független kalóz
Rang ››  Kormányosmester
Foglalkozás ›› kalózkodás
Születési hely ››  Tortuga
Tartózkodási hely ›› a Hajnalvándor fedélzete
Családi állapot ›› Egyedülálló
Multik ›› egyelőre szólista vagyok

 
Jellem és Kinézet
Legfontosabb információk, amire szükséged lehet
Mestere vagyok a...
Semmit sem tudok a...
✡ megtévesztésnek és átverésnek
jómodorról ✡
✡ tolvajlásnak
megbízhatóságról ✡
✡ hazug szavaknak
szerelemről ✡
✡ kétszínűségnek
hátsó szándék nélküli cselekedetről ✡
✡ állhatatosságnak  
ellenem irányuló merényletek megbocsátásáról ✡
✡ becstelenségnek  
türelemről ✡
✡ szerencsejátékoknak
félelemről ✡

 
Megjegyzés

  Jó kardforgató vagyok, de a gyengéim a tőrök. Szemem fénye egy edzett acél pengéjű tőr, minek markolata aranyberakásos, s annak végében egy rubint ragyog, akár a hullámokon megcsillanó napfény. Emellett féltett titkomat őrzi Cortez elátkozott aranyából egy darab, ami az utóbbi időben egyre jobban megkeseríti az életem.
 

 
Sz.J.P.
Előzmények, avagy ez történt eddig.


  [You must be registered and logged in to see this image.]A kormányrúd mögött álltam, minden egyes átkozott nappalon és éjjelen, hiszen a kapitány parancsa vagy engedélye nélkül nem hagyom el a posztom, s figyelmem addig nem is lankadhat egy percre sem. Már csak azért sem mert a Nap már a horizont alá süllyedt, s utunkat a Hold fénye világította meg. A tenger furcsa mód csendes volt; nem háborgott, nem tajtékzott. Úgy tűnik Calypso ma estére megpihent, de az is lehet, hogy csak pár pillanatig áll fent ez az állapot. Csak a kötelek hangját hallottam, ahogy megfeszültek, mikor egy nagyobb szellő belekapott a vitorlákba. Éber tekintetem a messzeséget pásztázta, már ameddig sikerült ellátnom a sötétben, hátha kalózokba futunk.. ismét. Véleményem szerint nem a legbölcsebb dolog egy kereskedő hajóval szelni a habokat, kalóz létünkre. Lehet, hogy ezzel megtévesszük a Kelet-Indiai társaságot, de így a tenger ördögeit csalogatjuk magunkhoz.
A fedélzeten nem járt senki, és voltam oly bátor, vagy felelőtlen, hogy csuklyámat egy percre kisimítottam képemből, így a Hold fénye "lemarta" bőrömet és húsomat egészen a csontomig, bár nem éreztem változást. Ez a torz külső, még nem is zavarna, hiszen csak a Hold fénye mutatja meg mostanra valódinak mondható énem. Ekkora árat hajlandó vagyok fizetni a halhatatlanságért, amit birtoklok, de sajnos az ár koránt sem ilyen olcsó. Egy kalóz vágyai egy férfi vágyai túl rég óta nem elégültek ki, ami lassan de biztosan a tébolyba kerget. Tortuga szülötte vagyok.. mióta az eszemet tudom lételemem az ital és a fehérnép okozta örömök, és ezt egy csapással elvették tőlem. A kegyetlenség nem ismer hatásokat, habár tudatomon kívül én pecsételtem meg a sorsom. Hogy miért nem viszem vissza az aranytallért Isla de Muerta-ra?! Mi sem egyszerűbb nemde?! Nos, már évekkel ez előtt megtettem volna, de akad itt egy apró mégis igen fontos részlet: nem tudom hol van. Ééés ugyebár, elég nehéz eljutni arra a helyre, amit nem tudod hol keress.
Léptek zaja fagyasztotta meg ereimben a vért, s rögtön arcomba húztam a fekete szövetet. A kapitány volt az, mire haptákba vágtam magam, miközben a padlót bámultam olyan odaadással, mintha csak kincsben gyönyörködnék.
- Kapitány! - szólalok fel, várva a parancsot. Senkit se zavarjon meg ez a túlzott engedelmesség. Az én lelkem olyan akár egy vad paripa: zabolátlan és megfegyelmezhetetlen. Semmi szín alatt nem vagyok hajlandó egy nő szeszélyes óhajának rendelkezésére állni, amit szóvá is tettem a kapitány megszavazásánál. Ennek ellenére most Eleanor a Hajnalvándor úrnője, s csupán apja iránt tanúsított tiszteletem jeléül viselem el, hogy látszólag rendelkezzen velem. Vannak helyzetek, mikor ellenszenvem tompítják közös céljaink, és hasonló gondolkodásmódunk, ami kissé bizarr[You must be registered and logged in to see this image.] ugyan, mégis elnyomja bennem a lázadás hevét. Rátermettsége nem vitás, csakhogy férfiúi vágyaim hiánya  gyakran felidéződik közelében, ami csak még jobban tetézi szenvedésem...
Vissza az elejére Go down
 

Vincent Hagen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: A pirate's life for me :: Elfogadott karakterlapok :: Független kalózok-