Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Morgan Blade Kapitány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Angelica Teach
Elsőtiszt AKB
Elsőtiszt AKB



Angelica Teach

▽ Hozzászólások : 31
▽ Tartózkodási hely : Anna Kiránynő bosszúja
▽ Foglalkozás : Apám lelkének megmentése.
Morgan Blade Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgan Blade Kapitány   Morgan Blade Kapitány Empty2015-05-28, 19:38

Elfogadva, üdv a fedélzeten!


Kedves Morgan!

Előtörténeted elég rövidkére sikeredett, de ettől függetlenül nem hagyott kivetnivalót maga után , így nincs más dolgod, mint avatart foglalni, hajót/lakhelyet kérni az adminok valamelyikétől, és egy játszótársat keresni magadnak.

Jó játékot kívánok! Wink

Vissza az elejére Go down
Morgan Blade
Kapitány
Kapitány



Morgan Blade

▽ Hozzászólások : 18
▽ Tartózkodási hely : Tortuga / Black Star
▽ Foglalkozás : Kalóz
Morgan Blade Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Morgan Blade Kapitány   Morgan Blade Kapitány Empty2015-05-28, 19:09

Morgan Blade
Avatar ››Geena Davis 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljes név ›› Morgan Blade
Kor ›› 20
Csoport ›› Független kalóz
Rang ›› Kapitány
Foglalkozás ›› Kalóz
Születési hely ››  Ismeretlen, valahol a tengeren.
Tartózkodási hely ›› Tortuga / Black Star
Családi állapot ›› hajadon
Multik ›› ---

Jellem és Kinézet
Legfontosabb információk, amire szükséged lehet
Derékig érő barna göndör hajam van, és barna szemeim. Szinte mindig férfiruhában járok és fegyvereimet egy pillanatra sem teszem le, még akkor, sem ha épp Tortugán kurtizánnak adom ki magam.
Úgy jellemezném magam, mint ha magam lennék a tenger. Kiszámíthatatlan, és szeszélyes. Amihez még azt is hozzá tenném, hogy akaratos és hirtelen haragú. Nem bírom, ha valaki engem a legénységet vagy a hajómat becsmérli, amiért könnyedén egy golyó lehet jutalma a szívében. A kardom és a pisztolyom számomra a legnagyobb értékem a hajómon kívül hisz ezek mind apámé voltak a halála előtt, amit rám bízott. Ezért folytatom tovább, amit ő elkezdett,és külömben sem értek máshoz.

Megjegyzés
Nem vetem meg a rumot, és ha kihívnak habozás nélkül belemegyek a harcba, még ha nincs is esélyem,

 
Történet és Sz.J.P.
Előzmények, avagy ez történt eddig.


[You must be registered and logged in to see this image.]Valahol a tengeren születtem húsz évvel ezelőtt. Anyám korán meghalt és mivel apám kalóz volt ugyan mi másra is tudott volna megtanítani, mint a kalózkodás? Megtanultam, harcolni, és a fegyverekkel bánni. Képes vagyok tájékozódni, a csillagok vagy a nap állásából. Mindent megtanultam, ami ahhoz kell, hogy a tengeren életben maradjak. Apám a Black Star nevű hatalmas még is fordulékony és fürge hajó kapitánya volt már vagy harminc éve. Amit az apjától vett át. Mondhatni nálunk ez már családi foglakozás volt. Megtanultam mindent, ami kell, hogy tengerész legyek, és hamar apám mellé szegődtem, mint kalóz. Tizenöt éves koromra, már első tiszt voltam és úgy éreztem nem is lehetne jobb az életem. De sajnos egy másik kalóz apám állítólagos jó barátja megölte apámat, én pedig egyedül maradtam. Egy családtagom se maradt, kivéve a legénységet. Ők továbbra is hűek maradtak hozzám és esküjükhöz. Legfontosabb célom az lett, hogy megtaláljam apám gyilkosát, és bosszút áljak, addig, is mint a Black Star kapitánya, azt teszem, amihez a legjobban értek. A legénységemmel együtt folytatom a fosztogatást, és az angol katonák orra alá törni a borsot, és ha épp nem a tengeren hajózunk, Tortugán tanyázunk, és onnan gyűjtöm leginkább az információkat. Kurtizánnak öltözve sok mindent meg tudhatok, másokról, és nem utolsó sorban, könnyű rászedni a részeg tengerészeket némi könnyű zsákmány reményében.  
Vissza az elejére Go down
 

Morgan Blade Kapitány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Morgan & Xue Li
» Kapitány kabinja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: A pirate's life for me :: Elfogadott karakterlapok :: Független kalózok-