Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Morgan & Xue Li

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Morgan Blade
Kapitány
Kapitány



Morgan Blade

▽ Hozzászólások : 18
▽ Tartózkodási hely : Tortuga / Black Star
▽ Foglalkozás : Kalóz
Morgan & Xue Li Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Xue Li   Morgan & Xue Li Empty2015-05-29, 10:18

Morgan&Xue Li

Singaporeba érvén a piacteret veszem célba, hisz mindig szeretek ide járni. Még ha most nem is csak a csecse becsék miatt is jöttem. Egy a hajóm javításra szorul, hála annak a tökfilkó Drasernek. Úgy voltam vele mivel ő is szeret ide járni, itt biztos megtalálom. Nos még a fiúk neki áltak megtalálni a hajóhoz való dolgokat, én addig egyedül indultam felfedező útra. Egy kiskölyök majdnem fellökött, mikor elrohant mellettem de nem foglalkoztam vele. Biztos el lopott valamit, de miért állítsam meg? Hiszén is kalóz vagyok. Én is ebből élek. Elég furán néznek rám azok akik nem ismernek, hisz férfiruhában kalappal a fejemen járok kelek köztük nő létemre. Biztos furcsálják a dolgot. De hát ha harcra kerül a sor sokkal kényelmesebb így mint szoknyába. Az egyik standnál megláttam egy érdekes tárgyat, ezért felé nyúlok hogy alaposabban szemügyre vegyem, mikor hirtelen valaki más is felé nyúlt.
- Bocsánat. Úgy látom jó ízlésed van a tőrökhöz. - mondom mosolyogva. Ruházatából és testőréből ítélve helyi kurtizán. És elég magas rangú lehet ha kiengedték.  - Tessék. Nekem már van pár tőröm ezt csak meg akartam nézni milyen munka. - teszem hozzá és felé nyújtom a kis fegyvert. Elég értetlenül néz rám ezért elmosolyodom és leveszem kalapom. Ami alól előbukkan dús göndör sötétbarna hajzuhatagom.- Üdv Morgan Blad kapitány vagyok, és jól látod én is nőből vagyok. - mosolygom.
Vissza az elejére Go down
Taruga Xue Li
Corigiana onestra
Corigiana onestra



Taruga Xue Li

▽ Hozzászólások : 4
▽ Tartózkodási hely : Singapore
▽ Foglalkozás : kurtizán
Morgan & Xue Li Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Xue Li   Morgan & Xue Li Empty2015-05-29, 00:41


Morgan & Xue Li


Nem állítom, hogy bezárta élünk a Pavilonban, de igen szigorú szabályokat állítottak fel a ki és be való járkálásról. Csak néhány órát kaptam, hogy kimenjek a piacra, és körülnézzek, esetleg vegyek valamit, amire szükségem van, vagy megtetszik. Természetesen nem engedtek el egyedül, kísérőt is kaptam magam mellé, aki ugyan nincs az utamban és a sarkamban sem, de a kellő távolságból vigyáz rám ezen a veszélyes helyen. Singapore sosem volt az biztonságos hely, ha nem vigyázol magadra nagy bajba is keveredhetsz, de ha szerencsés vagy csak a pénzedtől szabadítanak meg.
Az árusok portékájuk mutogatásával próbáltak magukhoz édesgetni, egy-két szép szót fűzve hozzá, ami engem dicsért. Furfangos népség, csakhogy az ilyen beszéd már rég nem érinti meg a szívem, így nem tudnak rászedni az ócskaságok megvásárlására.
- Fogják meg! Tolvaj! - jajgatott fel az egyik öregasszony, mutogatva a menekülőre fogó kisgyerekre. Apró lábait csak kapkodta egymás után, és egy kettőre elveszett a felé magasodó kisebb tömegben. Az asszony még sokáig sopánkodott és háborgott, de a kutya sem foglalkozott vele. Én sem méltattam figyelemre két pillanatnál tovább és továbbálltam. Szapora lépteim lelassultak és teljesen kiment e fejemből, hogy csak pár óra kimenőt kaptam, így mindent jól megfigyelve vonultam végig a piacsoron, meg-megállva egy egy árus előtt.
Mellettem éppen összeveszett valaki, és dulakodni kezdett, és már nem tudtam elkerülni, hogy egy nagyobb lökéstől hanyatt essek. Illetve hanyatt este volna, ha kísérőm nem terem ott mögöttem, és kap el a levegőben, mintha egész végig ott vállt volna. Olyanok a reflexei akár a macskának, és épp ennek köszönhetem, hogy nem a földön heverek. Miután felsegített, a két férfivel is elbánt, ahogy azt megérdemelték, és akik többet nem jönnek majd a közelembe.
Egyszer csak megakadt a szemem valami szépen, egyedin és mikor érte nyúltam, egy másik kéz is megmarkolta azt, mire kíváncsian fordultam annak tulajdonosa felé.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Admin

▽ Hozzászólások : 107
▽ Tartózkodási hely : -
▽ Foglalkozás : -
▽ User : -
Morgan & Xue Li Empty
TémanyitásTárgy: Morgan & Xue Li   Morgan & Xue Li Empty2015-05-28, 23:11

***


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-27, 21:58-kor.
Vissza az elejére Go down
https://pirate.hungarianforum.com





Morgan & Xue Li Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Xue Li   Morgan & Xue Li Empty

Vissza az elejére Go down
 

Morgan & Xue Li

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Morgan Blade Kapitány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: Why is the rum always gone? :: Archívum-