Hajónapló A legfrissebb hírek, irány a bejegyzések sora vagy a rejtekhely a hajón; mert nincs is jobb, mint a Napló. Kattints a könyvre, hogy megnyithasd.
Siess! Kattints az iránytűre, ami megmutatja a gyors linkeket az összes főbb szakaszait az oldalnak.
A legfrissebb kiegészítések 26/05/2015 - Új kinézettel, megújult formában megnyitottunk ismét!
16/07/2014 - Karaktertörlések
21/05/2014 - Nyitás az új helyen
21/05/2014 - Oldal költözés
17/03/2014 - Új oldal megalapítása link
25/08/2013 - Inaktívak figyelem!
24/07/2013 - Búcsú Lia Parkertől :(
16/07/2013 - Karaktertörlések
02/07/2013 - Inaktívak figyelem!
16/06/2013 - "Harc a szívtelen szívéért" kaland
21/05/2013 - Segítség, Sparrow klónok!
13/05/2013 - Szabályzat bővülés
09/05/2013 - A Karib-tenger kalózai szerepjáték a mai napon hivatalosan is megnyitotta kapuit! Jó szórakozást mindenkinek!
29/04/2013 - Régi oldal megalapítása link
Üdvözlünk minden kalózkodni vágyót a Pirate Of The Caribbean oldalon!
"Hisz nyakas gaz fajtánk bitóra vár, Igyunk hát, pajtás, jo-hó..!"

Global Sitemap Nyitólap Üdv a világunkban!első lépések Hírek, szabályzat, világleírás, csoportleírás, kalóztanács, tulajdonosok és rangok, avatar foglaló helye. karakteralkotás Et-sablon, canon karakterek, keresett karakterek, elkészültem! rész. közösségi térChatszoba, képek, kódkérések, játékok helye. játéktér Rengeteg helyszín, jelen-múlt és alternatív játékok lelőhelye. hirdetések Társoldalaink és saját hirdetésünk helye.. archívum Archivált karakterlapok, elkelt karakterek, és egyébb archiválásra került dolgok helye.
Bezár
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


You have to be lost to guess the location, you can not. Otherwise, everyone would know where it is.
 

Megosztás
 

 Asztalok 1/2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Anonymous

Asztalok 1/2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok 1/2   Asztalok 1/2 Empty2014-06-13, 17:26

[You must be registered and logged in to see this image.]


Tortugára vezetett az utam, hogy figyelmem képzeletbeli sellőmről egészen más , sokkal kézzelfoghatóbb vizekre evezzen. Aligha volt erre esélyem, ugyanis , ahogyan a jelek mutatják a képzeltnek hitt uszonyosom igazibb mint gondoltam. Kicsitsem volt nehéz a nyomára bukkannom. Úgy tűnik a gondolkodása hasonló, mint az egyém, csak egy kicsit gyorsabban mozog a vízben, mint én a vizen. A sánta macskát előszeretettel látogattam már hosszú évek óta, most mégis sokkal édesebb volt a viszont találkozás, hogy elveszettnek hitt nőmet is magához vonzotta.
Ott ült egy szál semmiben és játszadozott, mint a macska az egérrel mielőtt felfalná vagy félholtam otthagyná valahol, hogy másik játékszer után nézhessen. A tűzet készültem megszelidíteni mégsem tartott vissza ez egy percig sem, hiszen ha fel akart volna falni, az még hajnal előtt megtette volna.
Énekelt. Még kintről hallottam és csak akkor léptem be, amikor édes hangja végre a torkában marad. A matrózok szinte csizmájukba olvadnak a gyönyörtől. Nem igazán tudom mi a célja ezzel, jól lakottnak tűnik, de a történet szempontjából ezt lényegtelennek ítélem.
Megközelítem, hogy tudtára adjam, hogy nem csak a matrózokkal mulathatja át az éjjelt.
Édesen formálja a kegyetlen igazságot tartalmazó szavakat és ez egész lényét még vonzóbbá teszi bár ez nem tudom, hogy hogyan lehetséges.
-Te sem voltál túl csendes... egy-két matrózomat fel is ébresztetted. De ne aggódj ,drágám. Csak egy kicsit neheztelek a korai távozásodért.-mondom egy könnyed mosolyt varázsolva arcomra mielőtt megcsókolom duzzadt ajkait. Kezeim végigcsúsznak a combjain egészen a fenekéig és néhány centivel közelebb húzom magamhoz.
-Miért távoztál olyan gyorsan?-kérdezem meg végül , amikor elválnak ajkaink.

JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Selima
Mermaid
Mermaid



Selima

▽ Hozzászólások : 2
▽ Tartózkodási hely : Land or Water
▽ User : It's weird...
Asztalok 1/2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok 1/2   Asztalok 1/2 Empty2014-06-12, 17:06




Jack & Selima

'You and I, a whore and a sailor.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

A kegyetlen valóság az, hogy szeretem. Magam sem tudom megmagyarázni, hogy mióta, azt pedig végképp nem, hogy miért, de így van. Pedig tudom, hogy ő is csak egy férfi, egy gazfickó, aki csak kihasználja a nőket. Mindet, amelyik csak megtetszik neki, azt viszi az ágyába. Velem is csak játszadozik, mint macska a gombolyaggal. És én hagyom! Ami bosszantó. Nem szabadna engednem neki, hogy úgy használjon, mint egy játékszert, amit akkor vesz le a polcról, amikor kedve van; majd, ha ráunt, visszateszi a helyére. Nem vagyok eszemnél. Ezt persze nem kötöm Jack Sparrow orrára, hiszen akkor csak még inkább kihasználná e gyengeségemet, és saját malmára hajtaná a vizet. Azt pedig nem engedhetem.
Amikor ezek a gondolatok szöget ütöttek a fejemben, akkor éppen mellőle másztam ki, az ágyából. Sietősen összeszedtem a földre dobált ruháimat, majd elnyújtott, gyors léptekkel siettem ki a fedélzetre. Mindenki aludt, így észrevétlen, nesztelen léptekkel szeltem át a hajót, hogy aztán egy könnyed mozdulattal a vízbe vethessem magam, és messze menekülhessek az esetleges veszélyforrás elől. Ugyanis a szeretet gyengeség, az érzelmek ingoványos talaján pedig könnyű szerrel vesztem egyensúlyomat.
Utam Tortugára vezetett, és úgy döntöttem, itt mulatok majd, egész álló nap – vagy tovább is, ha úgy tartja kedvem. Mert miért ne? Megéheztem, és Sparrow Kapitányt mégsem falhatom fel, nem? A részeges matróz könnyű célpont, és az ilyenből van bőven Tortugán. Jobb vadászterültet nem is találhattam volna magamnak.
A megbűvölt kalózok sorra dőlnek a saját kardjukba, vagy éppen a karjaimba, hogy aztán a Sánta Macska egy rejtett, árnyékos zugában vérüket vehessem. Hiszen ki ne akarna egy hölgyet követni egy sötét sarokba, melyen csak apró, éppen csak a lényeget takaró ruhanemű van?
Estére, két kótyagos közlegény után úgy döntök, ha már elvettem pár ember életét, cserébe kapnak belőlem is egy kisebb darabot. A pulton ülök, épp egy kalózdalt fejeztem be, mikor nyílik az ajtó. Nem törődök vele, hogy ki tévelyedett ide e koraesti órában, inkább a matrózok elégedett, borrózsás arcát fürkészem.
Elkapom a tekintetét. Azt, amelyiket ezer közül is könnyű szerrel felismernék. Szavaira kétes mosolyra görbül ajkam.
- Szép estét, Kapitány - hajolok közel hozzá, miközben beszél, orrunk majdnem összeér, s így mosolygok rá, fürkészve az ismerős vonásokat. - Tudom - vonok vállat -, és azt is, hogy imádtad - vonom kecses ívbe szemöldökömet. - Ahogy ama éjszaka minden egyes momentumát - formálom a szavakat ajkaimmal, lassan, hogy akár olvasni is lehessen róluk.

MUSIC: Whoever brings the night | NOTE: Hello again, Captain! | WORDS: 365
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Anonymous

Asztalok 1/2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok 1/2   Asztalok 1/2 Empty2014-06-08, 14:11

[You must be registered and logged in to see this image.]


A kalóznak két szerelme van. Az egyik természetesen a rum, a másik pedig a tenger. A tenger kevésbé kézzel fogható , nem teljesítheti egy férfi minden vágyát. Ez legalábbis az elmélet. Van viszont egy angyali bőrbe kiskapu, ami minden tengerész álma. Lehet akár rémálom, de néhány kivételes esetben mégis azt mondhatod, hogy megkapod a tenger szerelmét. Egy bitófára való erkölcstelen kalóz nem reménykedhet ilyesfajta kegyben. Egészen más a helyzet azonban, ha ez a kalóz Jack Sparrow kapitány.
A tenger szerelme pedig nem más, mint agy bukott angyal, aki a vízbe zuhant és ott lelt új otthonra. Lábaikat pikkely rejti , arcuk a mennyország ígéretét rejti , énekük pedig a legzordabb sziveket is felmelegíti. Szirének. Átkokat szórnak rájuk kegyetlenségük miatt, de az hajítsa rájuk az első követ, aki másként cselekedne a helyükben. Szomjaztam a tudást, miközben bevallom, hogy életemben talán először gyengültem el , amikor éneke miatt áthajoltam a hajókorláton, hogy lopjak egy csókot ajkairól, miközben tudtam, hogy a halál ridegségét hordozza magában. Gyönyörű volt. Talán a veszély tette még csábítóbbá az egész létezését.
Selima. Erre a névre hallgatott a tenger testet öltött gyönyöre. Nem ragaszkodott a vízhez. Az egész éjjelt velem töltötte a fedélzeten és mint egy álom eltünt reggelre. A hölgyem elrabolta a szívemet, azzal, hogy eltűnt a tenger habjai között a puszta hiányát és emlékét maga mögött hagyva. Selima. Azóta ismételgetem fejmeben a nevét.
Lopott hajom kecsesen siklik be Tortuga kikötéjének zavaros vizén. Kikötök, de nem fűzök, hozzá túl sok reményt, hogy reggel még itt fogom találni. Bár kérdéses , hogy melyik reggelen bontok ismét vitorlát.
-.....gyönyörű volt... egy királynő... egy csoda...-elalélt tengerész sóvárog valaki után, nekem mégis megüti a fülemet és közelebb megyek emberemhez.
-Hogyan is nézett ki ez a csoda, cimbora?-sandítok rá félszemmel.
-A tengerből szökött meg. Jegeskék szemek és barna göndör fürtök szegélyezték arcát.-rebeg. Alig van magánál. Mosolyra húzódnak ajkaim miközben követem az ámuldozó tengerészek sorát. Utam a Sánta Macskába vezetett. A pulton pedig ott ült Ő. Hófehér mosoly, édes kacaj... Selima. Félrelökök néhány részeg tengerészt az utamból és végre elkapom tekintetét , de akkor már alig néhány lépésnyire vagyok tőle.
-Te aljas némber..-sziszegem fogaim között és megtámaszkodtam az oldalainál a pulton.
-Megharaptál..-nézek rá immár mosollyal az arcomon megmutatva neki a heget az alkaromon. Bár nem hinném, hogy elfelejtette azt az éjszakát, amikor megajándékozott ezzel.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin



Admin

▽ Hozzászólások : 107
▽ Tartózkodási hely : -
▽ Foglalkozás : -
▽ User : -
Asztalok 1/2 Empty
TémanyitásTárgy: Asztalok 1/2   Asztalok 1/2 Empty2014-05-15, 17:08

***


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-23, 16:01-kor.
Vissza az elejére Go down
https://pirate.hungarianforum.com





Asztalok 1/2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok 1/2   Asztalok 1/2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Asztalok 1/2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Asztalok 2/2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pirates of the Caribbean  :: Why is the rum always gone? :: Archívum-